דף הבית ספרים צרו קשר English
 
 
 
"בית מצוינות לאומי" ("National Excellence House")
"מינהרת זמן" אשר ביציאה ממנה מחליט/ה העובר/ת בה כי למחרת בבוקר העבודה וכל פעולות החיים האחרות שלו/ה - כסנדלר/ית, כרופא/ה, כטכנאי/ת, כמוקדן/נית, כמורה, כספורטאי/ת, כחקלאי/ת, כנהג/ת וכדומה - תבוצענה בדרך משופרת (מניעתית/טובה) יותר מאשר הן בוצעו עד אתמול בערב, ועל ידי כך לשפר את המצוינות הלאומית ואיכות החיים של מדינה דמוקרטית. החלום והחזון הם שלכל מדינה דמוקרטית בעולם יהיה בית מצוינות לאומי משלה.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון מצוין
רק מי שמודד את תוצאות פעולותיו, יודע כמה הצליח. יחד עם זאת, הוא אינו יודע האם יכול היה להצליח יותר. כדי לדעת זאת, מומלץ לו שיתמקד בשני מישורים עיקריים: 1) לנתח את הסיבות שגרמו להיווצרותם של כשלים, ליקויים, תקלות ותופעות לא רצויות נוספות אחרות שמנעו ממנו להצליח יותר. 2) לתכנן פעולות שיפור ומניעה, המתבססות גם על הצלחות של אחרים באותו תחום, מעשה או פעולה. זאת, בתקווה שהאחרים מודדים את הצלחותיהם ומדווחים עליהן בצורה שמאפשרת ללמוד מהן.
תגובות: -1   צפיות: -1

מושב צור משה המייסדים משה ושמחה חולי ז"ל. "אני משה חולי, יליד 1916 בסלוניקי שביוון, בנם של שלמה וג'נטיל חולי, נכדם של אסתר ויצחק חולי, ושלוִידַה אֶררֶהַ ומֵרְקַדוֹ. הוריי, שלמה וג'נטיל, הביאו לעולם שישה ילדים. הבכורה, אחותי הגדולה אסתר ( 1908 ). בת מסורה ודואגת. תמיד עזרה לאמא בכל עבודות הבית: כביסה, בישול וניקיון. אחריה נולד אחי השני יצחק ( 1910 ). בן מסור לאבא. עבד עמו ועזר לו בעסקי הובלת העצים לקבלני בניין. אחותי אלגרה נולדה שלישית ( 1913 ). הילדה החברותית בינינו. אני משה נולדתי רביעי במשפחה ( 1916 ). אחי אהרון בא לעולם שנה אחריי ( 1917 ) ואליעזר, אחי הקטן, היה בן הזקונים ( 1920 ). שניהם התבלטו באהבתם לצאת לטיולים עם חברים." לצפיה בקובץ השלם לחצו כאן: צור משה- המייסדים1-.pdf עץ שורשים משפחת חולי - דור המיסדים מושב "צור משה": מורשת יהדות יוון.pdf - נקודת מבט אישית הספד לאבא שלי .doc הספד לשלושים.docx משימות עיקריות.doc ספרון קסטוריה מאת דר אברהם חולי מכתבי סלוניקי לצור משה 1936-1951 מתורגמים לעברית מכתבי סלוניקי מקור בלאדינו

 
הכשרה חקלאית - אמא בקסטוריה
הכשרה חקלאית - אבא בסלוניקי
רשימת עולים אלגרה מבורך
רשימת-עולים-משה-חולי
עץ שורשים משפחת חולי
.
.