דף הבית ספרים צרו קשר English
 
 
 
"בית מצוינות לאומי" ("National Excellence House")
"מינהרת זמן" אשר ביציאה ממנה מחליט/ה העובר/ת בה כי למחרת בבוקר העבודה וכל פעולות החיים האחרות שלו/ה - כסנדלר/ית, כרופא/ה, כטכנאי/ת, כמוקדן/נית, כמורה, כספורטאי/ת, כחקלאי/ת, כנהג/ת וכדומה - תבוצענה בדרך משופרת (מניעתית/טובה) יותר מאשר הן בוצעו עד אתמול בערב, ועל ידי כך לשפר את המצוינות הלאומית ואיכות החיים של מדינה דמוקרטית. החלום והחזון הם שלכל מדינה דמוקרטית בעולם יהיה בית מצוינות לאומי משלה.
תגובות: 1   צפיות: 166
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון מצוין
רק מי שמודד את תוצאות פעולותיו, יודע כמה הצליח. יחד עם זאת, הוא אינו יודע האם יכול היה להצליח יותר. כדי לדעת זאת, מומלץ לו שיתמקד בשני מישורים עיקריים: 1) לנתח את הסיבות שגרמו להיווצרותם של כשלים, ליקויים, תקלות ותופעות לא רצויות נוספות אחרות שמנעו ממנו להצליח יותר. 2) לתכנן פעולות שיפור ומניעה, המתבססות גם על הצלחות של אחרים באותו תחום, מעשה או פעולה. זאת, בתקווה שהאחרים מודדים את הצלחותיהם ומדווחים עליהן בצורה שמאפשרת ללמוד מהן.
תגובות: 0   צפיות: 65
ראיון רשת ב' במשכן הכנסת, ביום 7 ביולי 2009. מראיין: רן בנימיני.

ראיון ברדיו אורנים בתוכנית "ינשופים" בתאריך 19.10.2009

תכנית "ינשופים" ברדיו אורנים
עבור רבים מאיתנו איכות ומצוינות הם ערכים חשובים, עבור ד"ר אברהם חולי, זו שליחות ודרך חיים. מאז נכנס לתחום כסמנכ"ל איכות במוטורולה, עוסק חולי בהטמעת האיכות והמצוינות בתעשיה ובחברה, במסגרות מסודרות וביוזמות פרטיות, שמטרתן לתת בידינו כלים , מדדים ושיטות למדידה ושיפור של איכות החיים ורמת החיים בתרבות הישראלית שלא תמיד משתלבת עם ערכים אלו. על כל אלה שוחחנו בתכנית אבל גם על תחום נוסף אליו נכנס לאחרונה - שימור מורשת יהדות יוון בישראל. בשעה השניה תוכלו לשמוע על האלימות שמשתלטת על כל חלקה טובה, על שמעון ישראלי, אבי גרוסמן סיפור שיכול לקרות רק באמריקה ואחר שיכול לקרות רק בגבעות שייך אבריק. האזנה נעימה 19.10.2009
לחץ כאן
תגובות: 0   צפיות: 0